Kraunasi...

Apie Mus

Savo veiklą  UAB „Prekybos namai Kupolė” pradėjo 1991 metais. Tai privati gamybinio profilio firma, kurios pagrindinė veikla – iki 10kV įtampos montavimo bei eksploatavimo darbai (žaibosauga viena iš pagrindinių) (leidimas Nr. E-0545, atestatas Nr. 1092).

Žaibosauga

Pas mus dirba įvairūs specialistai (daugiausia inžinieriai), turintys didelę praktinio darbo patirtį ir aukštą kvalifikaciją, kuri nuolat keliama įvairiais būdais.

Darbus atliekame taikant šiuolaikines technologijas, iš savo ir užsakovo medžiagų. Dirbame klientui patogiu laiku, visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Darbuotojų kolektyvo veikla orientuota į bet kurio kliento norų ir lūkesčių patenkinimą. Mūsų specialistai išsamiai atsakys į klausimus susijusius su naujų elektrotechninių gaminių panaudojimu, padės apsispręsti parenkant optimalų variantą. Mes siekiame maksimaliai patenkinti užsakovų poreikius tokiu būdu užtikrinti firmos tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje.

Įmonės aprašymas:
Elektros įrenginių derinimas, instaliacija, montavimas, konsultacijos. Apsaugos priemonių bandymas elektra. Elektrofizikiniai matavimai. Žaibosauga ir jo įrengimas. Orinių automatinių jungiklių bandymas. Elektros ūkio, įrenginių priežiūra, gedimų šalinimas.

 
 
 
 
 
 
Veiklos sritys:
Žaibosauga.
Elektrodalys ir elektroįranga.
Elektros instaliacijos darbai.
 
 
mersin escort